Jakou si koupit kojící podprsenku

(Tento článek je komerční sdělení) V průběhu ženské tělo projde mnoha změnami, jednou z největších proměn si projdou vaše prsa. Už v osmém týdnu těhotenství si můžete všimnout, že vaše bradavky, prsní dvorce a prsní žíly ztmavnou a stanou se více výraznými. To však není vše. V průběhu těhotenství prsa začnou růst a není nic neobvyklého, aby se změnil i jejich tvar. Velikost podprsenky se obvykle v průběhu těhotenství zvětší o dvě čísla (může však i o víc). Nápor na prsa neklesne ani po porodu, kdy přichází další fáze – kojení.

podprsenka AnitaPakliže chcete, aby vaše prsa zůstala krásná, musíte se o ně v tomto hektickém období pěkně postarat. Tu nejlepší péči o vaše prsa zvládnou kvalitní kojící podprsenky. Právě ony totiž mohou zajistit vašim ňadrům nejen pohodlí, ale rovněž i pořádnou oporu. 

 

Jaká je ta nejlepší podprsenka?

podprsenka AnitaVybrat však tu správnou kojeneckou podprsenku není zrovna jednoduché. A i když jste dříve svou velikost měla v oku, teď je vše jinak. Jestliže se nechcete spálit, nenakupujte proto kojící podprsenky v běžných obchodních centrech, ale zaměřte se spíše na specializované obchody s praxí. Pro vaše prsa je zapotřebí to nejlepší.

Také vězte, že kojící podprsenky by měly být ušity z kvalitních materiálů, košíčky by měly být bezešvé, ramínka by měly být nástavná a jednotlivé košíčky by měly být k sobě důmyslně propojeny tak, aby ani po otevření košíčku podprsenky nedošlo k jejímu posouvání. Moderní kojící podprsenka se pak rovněž neobejde bez tzv. KwikKlip®-systému, jenž umožňuje snadné a rychlé otevírání i zavírání košíčků podprsenky.

 

podprsenka AnitaKojící podprsenka Anita

Z širokého výběru kojících podprsenek, co na českém trhu máme, můžu vřele doporučit kojící podprsenku značky ANITA. Ostatně neosvědčila se pouze mně, ale i paní Jiřině Mrázkové, odborné laktační poradkyni i matce v jedné osobě.
V čem je kojící podprsenka Anita tak jedinečná? Je to jednoduché, protože má vše, co jsme výše vyjmenovali. Kromě toho je zajímavá i svým nevšedním a pěkným střihem. Tatam jsou časy, kdy podprsenky pro kojící maminky měly podobu nevzhledných stanů, kojící podprsenka ANITA dokazuje, že i kojící maminky mají nárok být krásné a sebevědomé. Kojící podprsenky a topy mají dokonale propracované střihy a zajišťují tak perfektní oporu a držení těžkého a citlivého poprsí. Vybírat si tu přitom můžete z velké řady velikosti košíčků.

 

podprsenka Anita podprsenka Anita

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit