on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Pachuť odstříkaného mléka

Dotaz: Dobrý den Jiřinko,
v sobotu jsem Vám posílala dotaz ohledně mého 4,5 měsíčního syna, který malinkato pije a přibírá. Zdá se mi, že se situace zlepšila, uvidíme, jak to bude, až ho zvážím. Možná se mi to jen zdá. Ale teď mám jiný problém...

Po kojení odsávám MM, odsávám do vyvařené lahvičky od odsavačky Medela, ukládám do ledničky. Mléko nezamrazuji a přesto je po pár hodinách nahořklé. Když ochutnám čerstvě odstříkané je to ok, po pár hodinách (třeba jen 6hod) je mléko jakoby nahořklé, příjde mi, že to chutná jako mýdlo. :-( Pokud si ho malý vezme a neodmítne ho, můžu mu ho dávat? Teď jsem zatím radší jen po kojení odsála a hned mu to dala. Ale raději bych odsála a dala mu to po dalším kojení, aby nemusel čekat půl hodiny, než odsaju.

Děkuji

Odpověď: Dito, můžete mu ho dát. Některé maminky, třeba i já, mají mléko prostě takové nevoňavé, když se někde uskladní. :-)) Ale pokud jste dodržela správný technologický postup při zacházení s MM, tak to nevadí a dítěti ho dát můžete. Kupodivu dětem to bývá většinou jedno, že to není tak voňavé. :-)

Autor
-
ID otázky: 31534

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit