on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Běhavka - průjem u matky v souvislosti s kojením - spouštěním mléka

Dotaz: dobrý den,předem bych chtěla poděkovat za vaše stránky.zatím jsem vždy našla odpověď na můj problém ale tentokrát ne.skoro každý den při kojení na mě přijde velká strana a malá(3 měsíce)letí do postýlky nebo manželovi a já musím běžet na wc.mám to už od porodu tak nevím jestli je to normální nebo to má víc maminek.děkuji za odpověď

Odpověď: Já myslím, že by to mohlo být i psychikou, stresem. Mít doma miminko je opravdu náročné.Stává se Vám to jen doma nebo i venku. Co zkusit doma kojit na jednom místě,sama s mimkem a v klidu?

Odpověď: Dobrý den, zrovna včera jsem se ptala Jiřinky, jestli pije melasu :o). Zkuste to, obsahuje moc vitamínů a hlavně upravuje střeva. Pije to mamka, já asi 2 týdny a pravidelně chodím na velkou stranu každé ráno (piju jí večer). Teď jí nutím manželovi, který má problémy, tak uvidíme, jestli mu to taky zabere. Já se už třetí den cítila líp.

Odpověď: Dobrý den Štěpánko, tak toto slyším opravdu poprvé v životě a musím přiznat, že na to koukám s otevřenou pusou. :-) Takže ani nevím, co bych poradila, snad jen zkuste baštit nějaká probiotika, bílé jogurty. Nedovedu si představit, že by spouštěcí reflex (respektive hormon oxytocin) mohl nějak ovlivnit i pohyb střev. Ale asi ano, jinak si to nedovedu vysvětlit. Vlastně i při porodu, když začnou kontrakce, tak se tělo čistí a dochází tak k přirozenému klystýru. Takže teoreticky to možné je, ale radu opravdu nemám.

Odpověď: Dobrý den Štěpánko, potýkám sem tam s podobným problémem, takže určitě nejste sama. Začalo to už v porodnici, postupně to však odeznívá, malý má 2,5měsíců a už se to nestává tak často.

Autor
-
ID otázky: 31482

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit