on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Cervena cocka, fazole - jak je připravit?

Dotaz: Dobry den vsem, mam k Vam Jirinko a k maminkam takovou malou otazku. Me dceri je 11 mesicu. Nakoupila jsem Cervenou cocku a cervene fazole. Vim,jak je uvarit,ale nevim, co k tomu pridat, cim zahustit, aby to melo tu spravnou chut.. Mohly byste mi nekdo poradit? PRedem moc dekuji a omlouvam se, ze jsem vycerpala dotaz, ktery se netyka kojeni. Vsechny zdravim a preji krasny den. Andrea

Odpověď: Dobrý den, to vážně záleží čistě na Vaši fantazii. Já se s tím moc nepárala. :-) Prostě jsem to třeba trošku zahustila třeba kukuřičnou moučkou s kouskem másla a do toho dala malé kousky vajíčka nebo třeba mrkve a do ručičky kousek chlebíku. .-) Prostě taková klasika, tak jako to jíme zhruba my. :-)

Odpověď: Marti, já jsem vařila takové šlichtičky až jsem se kolikrát divila, že si dcerka pomlaskávala. Dělala jsem směs zeleninky, fazole,čočku nebo hrášek a pak třeba s mrkví, kapustou, cuketou, okurkou, malým rajčátkem, zkrátka směs zeleninky, k tomu přílohu a masíčko. Nebo jsem dělala hustší polévku, třeba čočkovou s brambůrkama do toho masíčko, prostě jsem šlichtičkovala co se dalo hlavně, že to mé slečně chutnalo - nebo se mi neodvážila odporovat:-))

Odpověď: jéje, já si spletla jméno, to se móóc omluvám!!!

Autor
-
Příprava pokrmů
26. 09. 2007 23:52:33
ID otázky: 31099

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit