on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Bolestivá bradavka i po přeléčení genciánkou a Pevarylem

Dotaz: Milá Jiřinko, přeji krásný den a mám na Tebe prosbu. Před 10 dni jsem se probudila s obrovským červeným flekem na prsu. Zahájila jsem všechna opatření podle Tvé poradny, abych zabránila zánětu a druhý den bylo vše ok. Další den mě začalo bodání a píchání v prsu v místě, kde byl flek, zarudlá bradavka a silná bolest při kojení. Bylo tropické horko, podprsenka propocená - podle poradny jsem usoudila, že by mohlo jít o kvasinky a začala jsem s léčbou. Týden já i malý genciána, větrání, vše sterilizovat, poté 3 dny Pevaryl a omývání šalvějí.. Od čtvrtka v prsu už nepíchá, ale bolestivá bradavka zůstává. Při kojení je to dost nepříjemná bolest, a když nekojím tak bolí asi tak, jako když si ji odřeš o triko. Vypadá normálně, není ani zarudlá, nic?!.. tak už si s tím nevím rady. Doktor by také nic neviděl, tak mi prosím napiš, jestli nevíš co s tím. Mockrát Ti děkuju. Poradna je super. Včera jsem byla úplně šílená z toho, že prostě zmizela. Tak se měj moc krásně. Díky.Pa! Lucka

Odpověď: Lucko, nemusíš být šílená. :-))) To jsi mne fakt pobavila. :-)) Já bych zešílela, kdyby se mi ztratily zálohy databáze nebo poradny, tak to by byl průůůšvih! :-)
Vidím, že krásně zvládáš různé neduhy v prsou! Super, šikulka! Zkus tu bradavku ještě chvíli léčit Pevarylem a šalvějí, jinak bys mohla později zkusit ještě mast Calcium pantothenicum. Ale jinak nevím, snad to brzy zmizí, snad se jen kvasinka setrvačností drží a bude to coby dup v pořádku. Takže ti přeji, ať jsi brzy bez bolestí a můžeš si kojení jen užívat!

Autor
-
ID otázky: 30853

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit