on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Kojenecká voda - jak dlouho jí používat na přípravu dětské stravy?

Dotaz: Milá Jiřinko,

stop kojení na 11měs.věku chalpečka jsme už definitivně oba zvládli.Děkuji Vám za rady ohledně prsou!Dnes už jsou prsa volná,nebolestivá...ale vlastně kde jsou prsa:-( ??? nečekala jsem takový úbytek hmoty :-)))))))Cítím se taková prázná.Snad se časem srovnám a už dnes se moc teším na druhé mimi a na kojení.Je to jedinečný pocit a možnost!!!

Dnes mám na Vás malou otázku. Jak dlouho je třeba používat na přípravu dětské stravy (čaje,kaše ...)kojeneckou vodu ? nejde o žádné velké drama,jen jsme na to narazily s maminkama na plavání a nikdo jsme neuměl odpovědět!

Děkuji a hezký sluníčkový den !Kamila a Lukášek

Odpověď: Dobrý den, kde jsou prsa, hihi, tak to je dobré! :-)) Ale znám to, mám normálně malá prsa a zase by mi tolik nevadilo, kdyby po kojení zůstaly jako při kojení. :-))
Tu kojeneckou vodu na pití převařovat zhruba do roku věku, na přípravu pokrmů již můžete používat normální vodu z kohoutku. A pokud máte dobrou, kvalitní vodu, tak po tom roce již bez převařování i k přímému pití lze použít vodu z vodovodu.
Velice zajímavé články o balených vodách a vodách z vodovodu viz.: http://www.qmagazin.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=4389&Itemid

Autor
-
Příprava pokrmů
03. 04. 2007 17:16:45
ID otázky: 30490

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit