on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Rourka - mohu jí používat na ulevení proti prdíkům?

Dotaz: Dobrý večer, pravidelně navštěvuji vaše stránky a s výchovou mé 2měsíční dcerky mi moc pomáhají. nic méně mám více dotazů, které jsem zde nenašla. chtěla bych se zeptat, jestli můžu použít na prdíky rourku, kdy a jak. dále pak na kojení. kolik by měla ve 2 msících vypít na 1nakojení. kojíme po 3 hodinách 6x denně. Porodní váha 3100g při odchodu z nemocnice 2900g, nyní 4200g. a poslední dotaz, jak dlouho mohu uchovat v ledničce či mrazáku idstříkané mateřské mléko. děkuji předem za odpověď.

Odpověď: Dobrý večer, špatně hledáte. :-)) Uchovávání MM je věnována celá sekce v Databázi otázek a odpovědí, taktéž to, kolik dítě má vypít při jednom kojení tam najdete. :-) Jen rychle prozradím, že je to jedna šestina váhy dítěte a podělíte počtem kojení za den. Je to ale různé, jednou dítě vypije více, jindy méně. Možná byste mohli jedno kojení ještě přidat, 6x denně spíše až po 3. měsíci. Ale nutit Vás nebudu. :-)
Rektální rourku moc používat nedoporučuji, může být při pravidelném používání návyková a děti se pak bez ní nemusejí vykakat. Ale občas jí použít můžete.

Autor
-
Kolika, větry
12. 01. 2007 23:16:24
ID otázky: 29680

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit