on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Mám si pořídit odsávačku, když mám stále nalitá prsa?

dotaz: Mě je to blbé tady psát, většinou tu mají maminky problém s mlíčkem, z jeho nedostatku. Já mám pořád opačný. Ty jsi mi radila třeba ve sprše odstříkávat, masírovat. Jenže já když vlezu do sprchy tak budu mít prsa ještě víc nalité. Tak jsem se chtěla zeptat. Ty jsi myslím tady někdy říkala o půjčování odsávaček?Mám jen tu nejobyčejnější co ničí bradavky. a ručně odstříkávat neumím. Nechce se mi investovat tak velkou částku. Nebo existuje něo kolem 500 Kč? Třeba se mi ozvou holky tady a poradí. Zase dělám chytrou, ale měla bys mít své stránky, protože se otázky často opakujou.

odpověď: Terko, čím více budeš odstříkávat, tím více budeš mít mlíčka, takže pokud ho máš nadbytek, tak s odstříkáváním velmi opatrně - odstříkat jen do úlevy. Nejlépe ovšem ručně....mrkni se na techniku ručního odstříkávání http://www.kojeni.cz/texty.php?id=12
Co se týče odsávaček, tak jak píšou holky, levnější než za 500,- jedině asi z druhé ruky - pokud chceš kvalitní. Někdo tady nedávno nabízel ruční od Aventu nějak levněji....třeba se ozve. Nebo někdo jiný?

Autor
-
Odsávačky
04. 10. 2006 01:02:29
ID otázky: 28832

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit