Francie: homeopatie - agnus castus

Dobrý den,

u prvního dítěte jsem musela začít desátý den přikrmovat. Při druhém těhotenství mi francouzská homeopatka poradila brát při kojení homeopatický přípravek Agnus castus. Jestli to znáte, jsou to ty malé sladké kuličky - třikrát tři denně nebo méně podle potřeby. Kojení probíhalo úplně bez problémů. Pila jsem také čaje na kojení.

Homeopatie se ve Francii používá zcela běžně, například když dítě na hřišti upadne, maminky mu dají tři kuličky homeopatické arniky. Když ho bolí bříško a nechce jíst, dostane heřmánek - chamomilla vulgaris, můžu potvrdit, že mému synovi je po třech kuličkách za hodinku dobře a nají se. Homeopatický heřmánek také uklidní. Jela jsem jednou z Francie do Čech autobusem a dala jsem homeopatický heřmánek holčičce, která dlouho plakala. Za čtvrt hodiny usnula.

Agnus castus se používá v případě, když máte pocit, že se mléko tvoří, ale nemůže ven. Prý se to stává příliš úzkostlivým maminkám. Já jsem se tak sama necítila, ale zabralo to. Na zvýšení tvorby mléka lze použít Ricinus communis.

Přeju všem klidné kojení a zdravá a spokojená miminka.

Komentáře  

0 #1 Petra 2020-01-24 13:43
Prosim mozete uviest cely nazov homeopatika? Lebo na trhu je ich niekolko a kazde ma ine oznanie x ch.
Dakujem
Citovat

Přidat komentář

Obnovit
Bezpečnostní kód

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit