Pozor na příliš mnoho mléka

Syn se narodil ani ne 5 měsíců po tom, co jsem přestala kojit dceru. Mlíko jsem měla hned druhý den po porodu, prsy jak medicinbaly, dle sester nic strašného. A protože sjem kojila starší dceru skoro 17 měsíců, syn zároveň na váze přibýval, vůbec k nám na pokoj (vyjma vizity) nechodily.
Skoro celé šestinedělí mi u kojení furt plakal, přisál se, 2x cucnul a řev, za chvíli to zkusil znova a opět, takhle půl hodiny "blbnul" pak se konečně hezky přisál, ale pil už jen pár minut.Byla jsem z toho zničená. Až jsem ho jendou před a po zvážila a ukázalo se, že vypije během té půl hodiny vlastně celou dávku. Ale evidentně se nemůže dobře přisát, protože mám tak nalité prsy, že i bradavky mám tvrdé jak šutr. a až po té půl hodině ho sání přestane bolet...
tak jsem začla odstříkávat před každým kojením, dokud jsem necítila, že už jsou bradavky měkké. Ale jako by si tento způsob sání zafixoval a "odjakživa" pije přerušovaně, stylem párkrát cucnout a odpočinout si, ale už bez pláče. Má 13 měsíců a i když kojím už jen ráno a večer, tak i v tomto věku kojíme skoro 20min, protože se neustále pouští.

Přidat komentář

Obnovit
Bezpečnostní kód

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit