on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

odstrikavani pro miminka v inkubatoru

Dobry den,ve ctvrtek se mi narodil syn 32tt.byl prevezen do jine nemocnice a zatim jsem ho bohuzel ani nevidela.Zacala jsem stimulovat prsa rucni odsavackou.nyni kazde dve hodiny 've dne a tri v noci.prsa mam trochu natekla,ale odsaji pouze prvni kapku a pak uz nic.dcerku jsem kojila dva roky.odsavat mi tehdy neslo.Mleko semi spoustelo dele a Jen pri jejim Sani.moc jste nam tehdy pomohla.je nejaka sance obelstit spousteci reflex,abych byla schopna odsavat,v nejlepsim pripade po propusteni maleho take kojit?poradite mi prosim,jak na to?a jakou odsavacku by jste mi doporucila?moc vam dekuji,budu vdecna za kazdy navrh.

Autor
-
Odstříkávání a odsávání
01. 02. 2016 09:41:04
ID otázky: 33089

Odpověd:

Krásný večer přeji,nebojte se, jasně, že to jde ovlivnit. :-) Na stimulaci laktace po předčasném porodu, když nemůžete být s děťátkem a kojit ho jsou nejlepší velké nemocniční odsávačky od Medely. Tyto odsávačky je možné si zapůjčit, informace najdete zde: http://www.medela.cz/pronajem-odsavacek/ . A touto odsávačkou odsávat obě prsa, přes den co 3h, v noci alespoň co 4 h. Hodně odpočívejte a snažte se myslet pozitivně. Děťátko narozené ve 32. týdnu má velkou šanci být naprosto v pořádku, takže věřím, že ani u Vás to nebude jiné.

Co se týká stimulace laktace ke spuštění mléka, tak základem je odpočinek, opravdu hodně spěte a relaxujte. Jedině tak budete mít dost mléka pro svého chlapečka. Před odsáváním se uvolněte, prsa nahřejte, nejlépe teplým gelovým obkladem. Pořiďte si fotky a videa s Vašim chlapečkem a ta si prohlížejte při odsávání. To hodně pomůže. Více se poradit nedá, ale fungovat by to mělo. Spouštěcí reflex je hlavně v hlavě, tak se jí snažte co nejvíce odblokovat. Vím, že to není jednoduché ve Vaší situaci, ale půjde to.

Držím pěsti!

Jiřina Mrázková Jiřina Mrázková
01. 02. 2016 21:38:16

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit