on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Snídaně 15měsíční holčičky, dcerka dlouho spí

Dotaz: Dobrý den Jiřinko,
mám na vás dotaz týkající se jídelního režimu mé holčičky.Je jí 15 měsíců a musím říct, že jí opravdu ráda a s chutí :-) Já jen nevím,jestli jí dávám správné množství a to co bych měla.
Náš jídelníček : 7 hod. Nutrilon 210ml
9:30hod bílá activie 120ml + půl rohlíku
12hod. masozeleninový oběd cca 200gr
15 hod. banán,nebo broskev,jablko a nebo
přesnídávka 200gr
18:30hod řídká kaše ve flašce 240ml

Nevím,zda jí to stačí, nebo mám přidat na množství,protože malá stále chodí a chce mňam mňam :-)
A hlavně se chci zeptat na snídani. Vím,že by malá měla mít už asi normální snídani jako třeba chleba s něčím a zapíjet mlíčkem,ale navím jak na to. Ráno v 7hodin dávám totiž malé flašku s mlíčkem do postýlky. Ona si ji vypije, zahodí a spí dál, do těch půl desáté,kdy jíme svačinu. A kdybych jí místo té flašky do postýlky vzbudila,vzala jí do kuchyně,dala snídani,tak se probere úplně a už potom neusne a nevydrží zase do spánku po obědě vzhůru. Mylím,že Lucinka je na svůj věk dost velký spáč a ten ranní spánek jí vyhovuje.

moc vám děkuji a odpověď.

eva

Odpověď: Evi, ten ranní spánek holčičky vyhovuje zcela jistě hlavně Vám. .-))) Jéjda, to je sen takové dítě! :-)) Ale věřte, že to tak navěky nebude, takže zatím to neřešte a až prostě dcerka už nebude chtít ráno dospávat, tak jí tu snídani posunete. Jinak je ten jídelníček v pořádku, jen bych tu kaši podávala lžičkou, přeci jen je to nápor na zoubky a ostatně ani Vy jistě nejíte kaše z lahví. :-)

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit