on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Moje dítě pije jenom ředěné šťávičky - můžu mu je dávat každý den?

dotaz: Teď bych se vás chtěla zeptat na maličkost ohledně pití mojí 13m. dcerky. Jako skoro každá maminka řešíme pití - nepití. Dcerka mi vůbec nechce čistou vodu, sáčkové čajíčky a ani moc granulované čajíčky. Vypije stěží 250ml za den. Ale na druhou stránku může mlíčko, toho vypije 2x 250ml - ráno a večer. Tak jsem jí teď zkusila nakoupit (předtím asi jen 3x od půl roku) šťávičky od Hami, Hippu, Sunaru atd. Naředila jsem je ještě napůl s vodou a hle, dcerka vypila teď po tři dny za sebou 2x 250ml a jeden den dokonce ještě asi 50ml ze třetího hrnečku s pítkem. Jakmile jsem ale dneska uvařila sáčkový čaj, zas tu celé dopoledne byl, i když jsem ho všude za dcerkou nosila a nabízela. Pak jsem nalila šťávičku a už od 12h pijeme druhý 250ml hrneček. Tak se vás chci zeptat na názor na tyhle šťávičky. Pročetla jsem databázi, kde je těchto dotazů spousta a všem radíte nabízet nabízet nabízet. Takže my nabízíme nabízíme nabízíme, ale zatím bez úspěchu. Nevím čím to je, já byla na dcerku docela přísná, takže do roka nic sladkého nepoznala, ani v jídle ani v pití, tak nevím proč nesladké nechce a sladké ano Úspěch mám bohužel pouze se šťávičkami
Takže co vy na ně? Mohla bych je dávat každý den? Nebo den a pak zas den skousnout nepití čajíku a střídat to? A nebo mě napadá, co třeba nalít trochu té šťávičky do čaje?

odpověď: Dobrý večer,

jasně, že dávejte, je super, že jste našli něco, co dcerka ráda pije. Teď jen stačí buď to tedy dávat do čajíku ty šťávičky nebo prostě postupně více a více ředit, až budete nakonec dávat třeba jen čistou vodu.

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit