on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Kojení a nemocnice, dítě se po pobytu v nemocnici i doma u prsu vzteká

Dotaz: Moc Vás zdravím Jiřinko!!!!
Před asi 14 dny jsem Vám psala,ohledně kojení a teploty,malý má 9 týdnů a měl zvýšené teploty 2 dny ,nakonec jsme museli vzít moč a představte si jak jsme dopadli:
Měl hnisavý zánět ledvin a okamžitě jsme jeli do nemocnice dávali mu antibiotika do žily byly jsme tam 14 dnů.Chtěla jsem jen říct,jak neuvěřitelně tak malé mimi snáší změnu,s kojením jsme neměli žádné problémy a co začal dělat tam ,hrůza,jedna sestra dokonce řekla,že donese UM,přitom mám mlíčka dost a malý váží 6,200(jedna dok.myslela,že má 4 měsíce),tak jsem se jen pousmála,no a přišli jsme domů a ty stavy pořád trvají,tahá tak minutu a vzteká se tak mu dám druhé ,tak to přehazujem až se napapá a je spokojen(z každého prsu si vytahá tak 35ml nevím jestli je to dost,pije každé 2 hodiny,chtěla jsem jen malou radu i pro ostatní maminky kdyby měli taky podobný problém tak atˇkojení nevzdávají,dá se to zvládnout,jen doufám,že se to časem zlepší.A k tomu zánětu,doktoři říkali,že tedˇtěch miminek s tímhle problémem je straěně moc a zatím neví příčinu,ale domnívají se,jestli to nebude z papírových plenek nebo z navlhčených ubrousků,jak se to dítě do té pleny vyčurá několikrát,tak bakterie se tím teplem rozmnožují a může se to přenést zpět,takže radí přebalovat co nejčastěj, pokud možno nepoužívat navlhčené ubrousky,koho by to napadlo,že.Jsem ze Zlínska a tady je tohoto onemocnění opravdu mnoho,nevím jestli je to i jinde,tak zatím mějte se


Odpověď: Dobrý den, tak to mne tedy mrzí, že jste prošli takovou štrapácí po nemocnicích. :-(( Ale hlavně, že je už prcek v pořádku. Močové infekce jsou skutečně potvory, můj syn na ně trpěl také. Ale vlhčené ubrousky jsme používali jen na cestování, doma raději vatové tampony namočené ve vodě nebo rovnou pod tekoucí vodu.
S tím kojením jste to zvládla skvěle! Nebojte se, ten režim se zase postupně upraví, vždyť v těch nemocnicích je režim šílený, to by se jeden zbláznil....doma se zase oba uklidníte a i to kojení se poté zklidní. Tím množstvím se netrapte - syn prospívá skvěle, takže má to, co potřebuje. A opravdu se to zlepší, až se zase pěkně doma zaběhnete. Přeji Vám už jen samé krásné dny s prckem bez jakýchkoliv nemocí.

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit