on-line poradna

Poradna trvale uzavřena.

Alkohol a kojení / složení přírkmů - je možné kombinovat více než 2 druhy zeleniny

Dotaz: Dobrý den,

prosím o radu, mám 7.měsíční mimčo, stále kojím, jen přikrmuji. Na Silvestra si chci více, než jen připít, ale nevím, kolik si můžu dát, abych Ti neovlivnila mléko a tak neublížila malé.

Dále bych se chtěla zeptat, kolik druhů zeleniny můžu kombinovat do jednoho jídla, tak aby se k sobě hodily. Zatím dávám jen dva druhy,z toho jeden je brambor. TAkže kombinace jsou brambora a mrkev, brambora a cuketa, brambora a špenát... Nevím, jestli je to dostačující.

Předem děkuji za odpověď.

Do nového roku přeji hlavně pevné zdraví, hodně lásky a pohody a ať se Vám vše daří.

Ještě jednou děkuji za Vaše stránky.

Marika

Odpověď: Dobrý den, to skutečně nejde říci, kolik alkoholu si můžete dát, aby to holčičku neovlivnilo. Každý organismus je jiný, každý alkohol jinak vstřebává a snáší. Ale nějak zvláště bych se netrápila. Pokud nebudete v noci kojit a po noci mléko odstříkáte a dáte nějaké ze svých zásob, tak další kojení již můžete normálně kojit. Tak si Silvestra pěkně užijte. :-)
Kombinovat můžete prakticky kolik chcete druhů zeleniny. Pokud už každou jednotlivou máte vyzkoušenou, že mimču nevadí, tak klidně můžete udělat třeba polévku z 5 i více druhů.
Přeji Vám do Nového roku také vše nejlepší.

Autor
-
Příkrmy - co a kdy se může
27. 12. 2006 12:23:03
ID otázky: 29541

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit