pár slov o mně

neco o mneJmenuji se Jiřina Mrázková a jsem laktační poradce – matka (certifikát Laktační ligy a slovenské organizace Mamila). Nyní se dlouhodobě specializuji na internetové poradenství, především zde na stránkách. V současné době nemám bohužel prostor na osobní a telefonické konzultace. Zúčastňuji se různých seminářů a konferencí o kojení, mám i kurz manipulace s kojenci podle knihy Něžná náruč rodičů od Evy Kiedroňové, zajímám se nejen o kojení, ale také o celkovou výživu dětí, jejich psychomotorický rozvoj a vůbec vše, co se týká prcků zhruba do 3 let. Vystudovala jsem Univerzitu Jana Amose Komenského,  obor Andragogika. Pracuji jako personální manažer v jedné velké výrobní společnosti na Ostravsku. Mám dva syny (2003 a 2007). Mým velkým koníčkem je kynologie, provozuji různé psí sporty s pejskem plemene border collie. A pak mne také baví řízení auta, jezdím závodně (a úspěšně) autoslalomy, je to fajn relax. :-) A taky miluji svou koloběžku. :-)

K laktačnímu poradenství jsem se dostala díky vlastnímu kojení, respektive touze zachránit kojení svého prvního syna. Můj kojící příběh si můžete přečíst zde. Druhého synka jsem odstavila ve věku 25 měsíců a rovněž to nebylo zrovna jednoduché.

neco o mne2Jsem moc ráda, že jste zavítali na mé stránky o kojení. Jejich hlavním cílem je shrnout ty nejběžnější a nejzajímavější otázky a odpovědi, s kterými jsem se ve své praxi setkala a ukázat tak kojícím maminkám, že téměř každá situace má své řešení. Budu ráda, když i Vy mi pošlete do Fotogalerie nebo Příběhů nějaké své příspěvky či fotky miminek u prsu.

Také Vám budu vděčná, když mi napíšete jakékoliv Vaše náměty, připomínky, postřehy, návrhy na vylepšení a také mi můžete hlásit chyby, které se budou případně vyskytovat (přeci jen je to kvantum informací a občas mi něco uteče)... Jsou to stránky pro Vás – kojící maminky a hlavně na Vás tedy záleží, jak budou vypadat. Ostatně jen díky podnětům z řad maminek vznikly např. sekce Recepty nebo Inzerce kojících potřeb.

Přeji všem pohodové kojeníčko a pokud Vám k němu moje stránky alespoň trošku pomůžou, tak splnily svůj cíl.

Mgr. Jiřina Mrázková

Fotogalerie

Databáze
otázek a odpovědí
Vstoupit

Pokud se Vám mé stránky líbí a chcete přispět na jejich provoz, můžete tak učinit na číslo účtu 2103683720/2700 (Váš příspěvek pomůže navýšit množství času, které mohu věnovat Vám - kojícím ženám). Na požádání mohu vystavit doklad, veškeré příspěvky budou poctivě zdaněny.